Strona główna » Blog » Randka małżeńska

Randka małżeńska

Randka małżeńska to projekt, który ma dawać nadzieję, przywracać małżonkom wiarę, że jeszcze raz mogą powalczyć o swoje małżeństwo, rodzinę. Pary zamierzające zawrzeć związek małżeński chce wyposażyć w odpowiednie narzędzia do budowania trwałych relacji.

Oparty jest o zasady: POZNAJĘ swoje problemy, nazywam je, podejmuję walkę i DZIAŁAM. Zmieniam siebie i tym samym zmieniam swoje małżeństwo i rodzinę. Projekt „Randka Małżeńska 2.0” ma wspomagać więzi małżeńskie, rodzinne a przez to wzmacniać poczucie bezpieczeństwa całej rodziny.

Może być pomocą w złożonych relacjach między małżonkami; inspiracją do działania, do walki, o jakość i nierozerwalność małżeństwa.

Randka małżeńska to Warsztat multimedialny i Aplikacja, która ma być dla małżeństw drogowskazem i pomocą w przeprowadzeniu dialogu małżeńskiego. Aplikacja ma pomóc zdobyć nawyk pracy nad sobą według ewangelicznej rewizji życia: Widzieć Osądzić Działać. Do pracy/rozmowy w małżeństwie proponuje przeprowadzanie moderowanego dialogu małżeńskiego opartego na doświadczeniu rodzin z Domowego Kościoła Ruchu Światło-Życie.

Jednym z elementów projektu jest Samochodowa Randka Małżeńska.Wzięło w niej udział ponad 14 000 uczestników, którzy zasiedli w 79 salach kinowych na terenie całej Polski.

źródło:

https://randkamalzenska.pl/