Strona główna » Blog » Trzech Króli jak obchodzono je na wsi?

Trzech Króli jak obchodzono je na wsi?

Święto Trzech Króli czyli Objawienie Pańskie to jedno z najważniejszych świąt w kalendarzu liturgicznym. Jaka jest jego istota? Jak dawniej obchodzono je na wsi?

Aby przeczytać artykuł „Jak obchodzono kiedyś święto Trzech Króli na wsi?” kliknij w link źródłowy poniżej.

Trzech Króli jak obchodzono je na wsi

źródło:

https://www.tygodnik-rolniczy.pl/articles/wies-i-rodzina/jak-obchodzono-kiedys-swieto-trzech-kroli-na-wsi/