Strona główna » Blog » FOMO i nadużywanie nowych technologii

FOMO i nadużywanie nowych technologii

Publikacja przedstawia problem FOMO – lęku przed odłączeniem się od sieci a także nadużywania smartfonów, internetu, mediów społecznościowych i gier wśród dzieci i młodzieży. Zawiera wskazówki i porady dla rodziców pomagające ustalić z dzieckiem zasady korzystania z internetu. Jest częścią kampanii „Nie zagub dziecka w sieci” realizowanej przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów we współpracy z NASK.  FOMO i nadużywanie nowych technologii

Aby przeczytać lub pobrać publikację „FOMO i nadużywanie nowych technologii – Poradnik dla rodziców” kliknij w poniższy link:

https://akademia.nask.pl/publikacje/FOMO%20i%20e-uzale%C5%BCnienia_internet.pdf

źródło:

https://akademia.nask.pl/baza-wiedzy/publikacje.html